SPORTREND
>

Öne Çıkanlar

resim

Juventus - Real Madrid 1-4 Özet İzle

UEFA Şampiyonlar Ligi Final Maçının Özeti Burada...


08-09 Temmuz 2017 TV'de Canlı Maç Programı

08-09 Temmuz 2017 TVde Canlı Maç Programı |  görsel 1
  08 TEMMUZ 2017 CUMARTESİ       15:00 Formula 1 Avusturya GP Sıralama Turları İdman TV 16:30 Brezilya - Sırbistan FIVB Kadınlar Dünya Grand Prix TRT Spor 17:15 İstanbul Cup Plaj Futbolu Sports TV 19:30 Türkiye - Belçika FIVB Kadınlar Dünya Grand Prix TRT Spor   09 TEMMUZ 2017 PAZAR       15:00 Formula 1 Avusturya GP İdman TV 16:30 Sırbistan - Belçika FIVB Kadınlar Dünya Grand Prix TRT Spor 17:15 İstanbul Cup Plaj Futbolu Sports TV 19:30 Türkiye - Brezilya FIVB Kadınlar Dünya Grand Prix TRT Spor Etiketler: 08-09 Temmuz 2017, A Spor, A2, Ajax, Almanya, Almanya DFB Kupası, Amerika Açık, Arena Sport 3, Arnavutluk, Aston Villa, ATP World Tour, ATV, Avusturya, AZTV, Çek Cumhuriyeti, Çin Süper Ligi, çeyrek final, Basketbol Süper Ligi, bayanlar, Belçika, Belçika Pro League, Belçika Pro Lig, BJK TV, Brezilya, BT Sport Europe, Bundesliga, Canlı Maç İzle, Canlı İzle, CBC Sport, Celta Vigo, Danimarka, Denizlispor, Eredivisie, Eurocup, Eurosport 1, Eurosport 2, FA Cup, Fenerbahçe, FIFA 2018 Dünya Kupası Elemeleri, final, Finlandiya, FIVB Dünya Grand Prix, FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası, Formula 1, Fransa, Fransa Lig Kupası, Galatasaray, Galatasaray Odeabank, Galler, Göztepe, Genk, Getafe, Halkbank, ...

30 Haziran / 01-02 Temmuz 2017 TV'de Canlı Maç Programı

30 Haziran / 01-02 Temmuz 2017 TV'de Canlı Maç Programı |  görsel 1
  30 HAZİRAN 2017 CUMA       10:00 M.Baghdatis - Y.Sugita ATP Antalya Yarı Final Sports TV 15:00 A.Mannarino - A.Seppi ATP Antalya Yarı Final Sports TV 17:30 Linstedt/Qureshi - Marach/Pavic ATP Antalya Çiftler Finali Sports TV 20:30 Türkiye - Büyük Britanya Tekerlekli Sandalye Avrupa Şampiyonası - Final TRT Spor   01 TEMMUZ 2017 CUMARTESİ       15:00 ATP Antalya Final Sports TV   02 TEMMUZ 2017 PAZAR       15:00 Portekiz - Meksika FIFA Konfederasyonlar Kupası - 3.lük Maçı TRT 1 21:00 Şili - Almanya FIFA Konfederasyonlar Kupası - Final TRT 1 Etiketler: 30 Haziran / 01-02 Temmuz 2017, A Spor, A2, Ajax, Almanya, Almanya DFB Kupası, Amerika Açık, Arena Sport 3, Arnavutluk, Aston Villa, ATP World Tour, ATV, Avusturya, AZTV, Çek Cumhuriyeti, Çin Süper Ligi, çeyrek final, Basketbol Süper Ligi, bayanlar, Belçika, Belçika Pro League, Belçika Pro Lig, BJK TV, Brezilya, BT Sport Europe, Bundesliga, Canlı Maç İzle, Canlı İzle, CBC Sport, Celta Vigo, Danimarka, Denizlispor, Eredivisie, Eurocup, Eurosport 1, Eurosport 2, FA Cup, Fenerbahçe, FIFA 2018 Dünya Kupası Elemeleri, final, Finlandiya, FIVB Dünya Grand Prix, FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası, Formula 1, Fransa, Fransa Lig Kupası, Galatasaray...

27-28-29 Haziran 2017 TV'de Canlı Maç Programı

27-28-29 Haziran 2017 TVde Canlı Maç Programı |  görsel 1
  27 HAZİRAN 2017 SALI       10:00 ATP Antalya 3. Gün Sports TV 15:00 ATP Antalya 3. Gün Sports TV 17:00 ATP Antalya 3. Gün Sports TV   28 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA       10:00 ATP Antalya 4. Gün Sports TV 15:00 ATP Antalya 4. Gün Sports TV 17:00 ATP Antalya 4. Gün Sports TV 21:00 Portekiz - Şili FIFA Konfederasyonlar Kupası - Yarı Final TRT 1   29 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE       10:00 ATP Antalya 5. Gün Sports TV 15:00 ATP Antalya 5. Gün Sports TV 17:00 ATP Antalya 5. Gün Sports TV 21:00 Almanya - Meksika FIFA Konfederasyonlar Kupası - Yarı Final TRT 1 Etiketler: 27-28-29 Haziran 2017, A Spor, A2, Ajax, Almanya, Almanya DFB Kupası, Amerika Açık, Arena Sport 3, Arnavutluk, Aston Villa, ATP World Tour, ATV, Avusturya, AZTV, Çek Cumhuriyeti, Çin Süper Ligi, çeyrek final, Basketbol Süper Ligi, bayanlar, Belçika, Belçika Pro League, Belçika Pro Lig, BJK TV, Brezilya, BT Sport Europe, Bundesliga, Canlı Maç İzle, Canlı İzle, CBC Sport, Celta Vigo, Danimarka, Denizlispor, Eredivisie...

24-25-26 Haziran 2017 TV'de Canlı Maç Programı

24-25-26 Haziran 2017 TV'de Canlı Maç Programı |  görsel 1
  24 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ       16:00 Formula 1 Azerbaycan GP Sıralama Turları İdman TV 16:00 Türkiye - Slovakya FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası - Klasman Maçı NTV Spor 18:00 Meksika - Rusya FIFA Konfederasyonlar Kupası TRT Türk 18:00 Yeni Zelanda - Portekiz FIFA Konfederasyonlar Kupası TRT Spor 19:00 İspanya - Belçika FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası - Yarı Final NTV Spor 21:30 Yunanistan - Fransa FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası - Yarı Final NTV Spor   25 HAZİRAN 2017 PAZAR       16:00 Letonya - Türkiye FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası - 5.lik Maçı NTV Spor 16:00 Formula 1 Azerbaycan GP İdman TV 18:00 Şili - Avustralya FIFA Konfederasyonlar Kupası TRT Spor 18:00 Almanya - Kamerun FIFA Konfederasyonlar Kupası TRT 1 19:00 Belçika - Yunanistan FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası - 3.lük Maçı NTV Spor 21:30 İspanya - Fransa FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası - Final NTV Spor   26 HAZİRAN 2017 PAZARTESİ       10:00 ATP Antalya 2. Gün ...

20-21-22 Haziran 2017 TV'de Canlı Maç Programı

20-21-22 Haziran 2017 TV'de Canlı Maç Programı |  görsel 1
  20 HAZİRAN 2017 SALI       21:30 Rusya - Yunanistan FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası - Son 16 NTV Spor   21 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA       18:00 Rusya - Portekiz FIFA Konfederasyonlar Kupası TRT Spor 21:00 Meksika - Yeni Zelanda FIFA Konfederasyonlar Kupası TRT Spor   22 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE       13:30 Belçika - İtalya FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası - Çeyrek Final NTV Spor 16:00 Türkiye - Yunanistan FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası - Çeyrek Final NTV Spor 18:00 Kamerun - Avustralya FIFA Konfederasyonlar Kupası TRT Spor 19:00 Fransa - Slovakya FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası - Çeyrek Final NTV Spor 21:00 Almanya - Şili FIFA Konfederasyonlar Kupası TRT Spor 21:30 İspanya - Letonya FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası - Çeyrek Final NTV Spor   Etiketler: 20-21-22 Haziran 2017, A Spor, A2, Ajax, Almanya, Almanya DFB Kupası, Amerika Açık, Arena Sport 3, Arnavutluk, Aston Villa, ATP World Tour, ATV, Avusturya, AZTV, Çek Cumhuriyeti, Çin Süper Ligi, çeyrek final, Basketbol Süper Ligi, bayanlar, Belçika, Belçika Pro League, Belçika Pro Lig, BJK TV, Brezilya, BT Sport Europe, Bundesliga, Canlı Ma&...

16-17-18-19 Haziran 2017 TV'de Canlı Maç Programı

16-17-18-19 Haziran 2017 TVde Canlı Maç Programı |  görsel 1
  16 HAZİRAN 2017 CUMA       13:30 Belarus - İtalya FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası NTV Spor 16:00 Türkiye - Slovakya FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası NTV Spor 20:00 Beşiktaş Sompo Japan - Fenerbahçe Spor Toto Basketbol Süper Ligi Play-Off Final 4. Maç NTV Spor   17 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ       13:30 Slovakya - Belarus FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası NTV Spor 17:00 İsviçre Bisiklet Turu 8.Gün NTV Spor 18:00 Rusya - Yeni Zelanda FIFA Konfederasyonlar Kupası TRT Spor 21:30 İtalya - Türkiye FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası NTV Spor   18 HAZİRAN 2017 PAZAR       13:00   Super Enduro Şampiyonası - 2.Ayak (İzmir)   NTV Spor 14:00 TVF Pro Beach Tour Çeşme Etabı Erkekler Finali NTV Spor 15:00 TVF Pro Beach Tour Çeşme Etabı Kadınlar Finali NTV Spor 18:00 Portekiz - Meksika FIFA Konfederasyonlar Kupası TRT Spor 21:00 Kamerun - Şili FIFA Konfederasyonlar Kupası TRT Spor   19 HAZİRAN 2017 PAZARTESİ       ...

13-14-15 Haziran 2017 TV'de Canlı Maç Programı

13-14-15 Haziran 2017 TVde Canlı Maç Programı |  görsel 1
  13 HAZİRAN 2017 SALI       04:00 Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers NBA Play-Off Final TV8,5 22:00 Fransa - İngiltere Hazırlık Maçı A Spor   14 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA       20:00 Beşiktaş Sompo Japan - Fenerbahçe Spor Toto Basketbol Süper LigiPlay-Off Final 3. Maç Sport Klub 3   15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE       Etiketler: 13-14-15 Haziran 2017, A Spor, A2, Ajax, Almanya, Almanya DFB Kupası, Amerika Açık, Arena Sport 3, Arnavutluk, Aston Villa, ATP World Tour, ATV, Avusturya, AZTV, Çek Cumhuriyeti, Çin Süper Ligi, çeyrek final, Basketbol Süper Ligi, bayanlar, Belçika, Belçika Pro League, Belçika Pro Lig, BJK TV, Brezilya, BT Sport Europe, Bundesliga, Canlı Maç İzle, Canlı İzle, CBC Sport, Celta Vigo, Danimarka, Denizlispor, Eredivisie, Eurocup, Eurosport 1, Eurosport 2, FA Cup, Fenerbahçe, FIFA 2018 Dünya Kupası Elemeleri, final, Finlandiya, FIVB Dünya Grand Prix, FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası, Formula 1, Fransa, Fransa Lig Kupası, Galatasaray, Galatasaray Odeabank, Galler, Göztepe, Genk, Getafe, Halkbank, hangi kanal, hazırlık maçı, Hollanda, HT 7/24 Spor, Hırvatistan, Kardemir Karabükspor, Karşıyaka, Kayseri Erciyesspor, Kuzey İrlanda, La Liga, Leicester City, Ligue 1, Liverpool, maç programı, Macaristan, Mainz 05, Malaga, Mersin Bşb., Mouscron, naklen, NBA, NBA Finali, Newcastle United, NTV Spor, Olympiakos, Osmanlıspor, play-off, program, Pınar Karşıyaka, Rusya Premie...

10-11-12 Haziran 2017 TV'de Canlı Maç Programı

10-11-12 Haziran 2017 TVde Canlı Maç Programı |  görsel 1
  10 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ       04:00 Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors NBA Play-Off Final TV8,5 09:30 Türkiye - Güney Kore FIVB Voleybol Erkekler Dünya Ligi TRT Spor 11:00   Okçuluk Dünya Kupası - Antalya   NTV Spor 13:00 Formula E Berlin GP Sıralama Turları NTV Spor 16:00 Türkiye - Letonya Kadınlar Basketbol Hazırlık Maçı NTV Spor 19:00 İskoçya - İngiltere FIFA 2018 Dünya Kupası Elemeleri TV8,5 20:00 Formula 1 Kanada GP Sıralama Turları İdman TV 21:45 Norveç - Çekya FIFA 2018 Dünya Kupası Elemeleri İdman TV 21:45 Polonya - Romanya FIFA 2018 Dünya Kupası Elemeleri TV8,5   11 HAZİRAN 2017 PAZAR       09:30 Slovenya - Türkiye FIVB Voleybol Erkekler Dünya Ligi TRT Spor 11:00   Okçuluk Dünya Kupası - Antalya   NTV Spor 13:00 Venezuela - İngiltere FIFA U20 Dünya Kupası Final   TRT Spor 15:00   Okçuluk Dünya Kupası - Antalya NTV Spor 18:00 Fenerbahçe - Beşiktaş Sompo Japan ...

06-07-08 Haziran 2017 TV'de Canlı Maç Programı

06-07-08 Haziran 2017 TVde Canlı Maç Programı |  görsel 1
  06 HAZİRAN 2017 SALI       20:00 Anadolu Efes - Beşiktaş Sompo Japan Basketbol Süper Ligi Play-Off Yarı Final 4. Maç Sport Klub 2   07 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA         08 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE       04:00 Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors NBA Play-Off Final TV8,5 18:00 CSKA Moskova - Khimki Moskova VTB Ligi Play-Off - Final Sport Klub 2 Etiketler: 06-07-08 Haziran 2017, A Spor, A2, Ajax, Almanya, Almanya DFB Kupası, Amerika Açık, Arena Sport 3, Arnavutluk, Aston Villa, ATP World Tour, ATV, Avusturya, AZTV, Çek Cumhuriyeti, Çin Süper Ligi, çeyrek final, Basketbol Süper Ligi, bayanlar, Belçika, Belçika Pro League, Belçika Pro Lig, BJK TV, Brezilya, BT Sport Europe, Bundesliga, Canlı Maç İzle, Canlı İzle, CBC Sport, Celta Vigo, Danimarka, Denizlispor, Eredivisie, Eurocup, Eurosport 1, Eurosport 2, FA Cup, Fenerbahçe, FIFA 2018 Dünya Kupası Elemeleri, final, Finlandiya, FIVB Dünya Grand Prix, FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası, Formula 1, Fransa, Fransa Lig Kupası, Galatasaray, Galatasaray Odeabank, Galler, Göztepe, Genk, Getafe, Halkbank, hangi kanal, hazırlık maçı, Hollanda, HT 7/24 Spor, Hırvatistan, Kardemir Karabükspor, Karşıyaka, Kayseri Erciyesspor, Kuzey İrlanda, La Liga, Leicester City, Ligue 1, Liverpool, maç programı, Macaristan, Mainz 05, Malaga, Mersin Bşb., Mouscron, naklen, NBA, NBA Finali, Newcastle United, NTV Spor, Olympiakos, Osmanlıspor, play-off, program, Pınar Karşıyaka, Rusya P...

02-03-04-05 Haziran 2017 TV'de Canlı Maç Programı

02-03-04-05 Haziran 2017 TVde Canlı Maç Programı |  görsel 1
  02 HAZİRAN 2017 CUMA       04:00 Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers NBA Play-Off Final TV8,5 12:15   Masa Tenisi Dünya Şampiyonası - Düsseldorf Sports TV 14:00 Hollanda - Mısır FIVB Voleybol Erkekler Dünya Ligi TRT Spor 17:00 Türkiye - Çin FIVB Voleybol Erkekler Dünya Ligi TRT Spor 18:00   Masa Tenisi Dünya Şampiyonası - Düsseldorf Sports TV 20:30   Masa Tenisi Dünya Şampiyonası - Düsseldorf Sports TV   03 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ       13:30   Masa Tenisi Dünya Şampiyonası - Düsseldorf Sports TV 14:00 Çin - Hollanda FIVB Voleybol Erkekler Dünya Ligi TRT Spor 17:00 Mısır - Türkiye FIVB Voleybol Erkekler Dünya Ligi TRT Türk 20:00 Anadolu Efes - Beşiktaş Sompo Japan Basketbol Süper Ligi Play-Off Yarı Final 3. Maç NTV Spor 21:45 Juventus - Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi - Final TRT 1   04 HAZİRAN 2017 PAZAR       13:00   Motokros Dünya Şampiyonası - 1.Ayak (Afyon) NTV Spor ...

30-31 Mayıs / 01 Haziran 2017 TV'de Canlı Maç Programı

30-31 Mayıs / 01 Haziran 2017 TVde Canlı Maç Programı |  görsel 1
  30 MAYIS 2017 SALI       20:00 Beşiktaş Sompo Japan - Anadolu Efes Basketbol Süper Ligi Play-Off Yarı Final 1. Maç NTV Spor   31 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA       19:00 Astra Group Sakarya Büyükşehir Belediyespor - Acıbadem Üniversitesi Türkiye Basketbol 1. Ligi Play-Off Final Grubu TRT Türk 19:00 Nesine.com Eskişehir Basket - Bursaspor Durmazlar Türkiye Basketbol 1. Ligi Play-Off Final Grubu TRT Spor 20:00 Fenerbahçe - Darüşşafaka Doğuş Basketbol Süper Ligi Play-Off Yarı Final 2. Maç NTV Spor 21:30 Atiker Konyaspor - Medipol Başakşehir Ziraat Türkiye Kupası Final ATV   01 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE       Etiketler: 30-31 Mayıs / 01 Haziran 2017, A Spor, A2, Ajax, Almanya, Almanya DFB Kupası, Amerika Açık, Arena Sport 3, Arnavutluk, Aston Villa, ATP World Tour, ATV, Avusturya, AZTV, Çek Cumhuriyeti, Çin Süper Ligi, çeyrek final, Basketbol Süper Ligi, bayanlar, Belçika, Belçika Pro League, Belçika Pro Lig, BJK TV, Brezilya, BT Sport Europe, Bundesliga, Canlı Maç İzle, Canlı İzle, CBC Sport, Celta Vigo, Danimarka, Denizlispor, Eredivisie, Eurocup, Eurosport 1, Eurosport 2, FA Cup, Fenerbahçe, FIFA 2018 Dünya Kupası Elemeleri, final, Finlandiya, FIVB Dünya Grand Prix, FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası, Formula 1, Fransa, Fransa Lig Kupası, Galatasaray, Galatasara...

26-27-28-29 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı

26-27-28-29 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı |  görsel 1
  26 MAYIS 2017 CUMA       03:30 Boston Celtics - Cleveland Cavaliers NBA Play-Off TV8,5 16:00 Acıbadem Üniversitesi - Nesine.com Eskişehir Basket Türkiye Basketbol 1. Ligi Play-Off Final Grubu TRT Türk 20:30 Tofaş - Fenerbahçe Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final 2. Maç NTV Spor   27 MAYIS 2017 CUMARTESİ       15:00 Formula 1 Monaco GP Sıralama Turları İdman TV 17:00 Aberdeen - Celtic İskoçya Kupası - Final Sport Klub 3 19:30 Chelsea - Arsenal İngiltere FA Cup - Final Sport Klub 1 21:00 Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund Almanya Kupası - Final NTV Spor 21:00 Barcelona - Alaves İspanya Kral Kupası - Final İdman TV 22:00 Angers - PSG Fransa Kupası - Final Arena Sport 1   28 MAYIS 2017 PAZAR       15:00  Formula 1 Monaco GP İdman TV 19:00 Benfica - Vitoria Guimaraes Portekiz Kupası - Final Arena Sport 2   29 MAYIS 2017 PAZARTESİ       19:00 Eskişehirspor - Giresunspor TFF 1. Lig Play-Off Yarı Final 2. Maç...

23-24-25 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı

23-24-25 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı |  görsel 1
  23 MAYIS 2017 SALI       04:00 San Antonio Spurs - Golden State Warriors NBA Play-Off TV8,5 18:30 Beşiktaş Sompo Japan - Gaziantep Basketbol Spor Toto Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final 1. Maç NTV Spor   24 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA       18:30 Darüşşafaka Doğuş - Banvit Spor Toto Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final 1. Maç NTV Spor 19:00 Gümüşhanespor - BB Erzurumspor Spor Toto 2. Lig Play-Off - Final A Spor 21:45 Ajax - Manchester United UEFA Avrupa Ligi - Final TRT 1   25 MAYIS 2017 PERŞEMBE       19:00 Giresunspor - Eskişehirspor   TFF 1. Lig Play-Off Yarı Final 1. Maç TRT Spor 19:00 Bursaspor Durmazlar - Astra Group Sakarya Büyükşehir Belediyespor Türkiye Basketbol 1. Ligi Play-Off Final Grubu TRT Türk 20:30 Galatasaray Odeabank - Anadolu Efes Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final 2. Maç NTV Spor 21:30 Göztepe - Boluspor TFF 1. Lig Play-Off Yarı Final 1. Maç TRT Spor Etiketler: 23-24-25 Mayıs 2017, A Spor, A2, Ajax, Almanya, Almanya DFB Kupası, Amerika Açık, Arena Sport 3, Arnavutluk, Aston Villa, ATP World Tour, ATV, Avusturya, ...

19-20-21-22 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı

19-20-21-22 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı |  görsel 1
  19 MAYIS 2017 CUMA       18:30 Olympiakos - CSKA Moskova THY Euroleague Final Four - Yarı Final TRT Spor 21:30 Real Madrid - Fenerbahçe THY Euroleague Final Four - Yarı Final TRT Spor   20 MAYIS 2017 CUMARTESİ       13:00 Formula E Sıralama Turları - Paris NTV Spor 17:00   Formula E - Paris NTV Spor 18:30 Sivasspor - Evkur Yeni Malatyaspor TFF 1. Lig TRT Avaz 18:30 Samsunspor-Bandırmaspor TFF 1. Lig TRT Türk 18:30  TFF 1. Lig  34. Hafta Maçları (Dönüşümlü) TRT Spor   21 MAYIS 2017 PAZAR       13:00 TVF Pro Beach Tour - Aydın Erkekler Finali NTV Spor 14:00 TVF Pro Beach Tour - Aydın Kadınlar Finali NTV Spor 15:30 Anderlecht - Oostende Belçika Pro League NTV Spor 18:00 Real Madrid - CSKA Moskova THY Euroleague Final Four - 3.lük Maçı   TRT 1 21:00 Fenerbahçe - Olympiakos THY Euroleague Final Four - Final Maçı TRT 1   22 MAYIS 2017 PAZARTESİ       20:00 ...

16-17-18 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı

16-17-18 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı |  görsel 1
  16 MAYIS 2017 SALI       03:00 Boston Celtics - Washington Wizards NBA Play-Off TV8,5 16:00 Acıbadem Üniversitesi - Astra Group Sakarya BŞB. Türkiye Basketbol 1. Ligi Play-Off Final Grubu TRT Spor 18:45 Türkiye - İngiltere UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Yarı Final TRT Spor 20:00 Darüşşafaka Doğuş - Best Balıkesir  Spor Toto Basketbol Süper Ligi NTV Spor 20:45 Atiker Konyaspor - Kasımpaşa Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç A Spor 22:00 Manchester City - West Bromwich Albion İngiltere Premier Lig İdman TV   17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA       19:00 Yakın Doğu Üniversitesi - Fenerbahçe Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Play-off Final 5. Maç TRT Spor 19:00 Bursaspor Durmazlar - Nesine.com Eskişehir Basket Türkiye Basketbol 1. Ligi Play-Off Final Grubu TRT Türk 20:45 Fenerbahçe - Medipol Başakşehir Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç ATV 22:00 Celta Vigo - Real Madrid La Liga İdman TV   18 MAYIS 2017 PERŞEMBE       21:30 Charleroi - Anderlecht Belçika Pro League NTV Spor 21:45 ...

12-13-14-15 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı

12-13-14-15 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı |  görsel 1
  12 MAYIS 2017 CUMA       03:00 Houston Rockets - San Antonio Spurs  NBA Play-Off TV8,5 12:00 Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Yarı Final NTV Spor 14:00 Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Yarı Final NTV Spor 17:00 Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Final NTV Spor 19:00 Galatasaray Odeabank -  Demir İnşaat Büyükçekmece Spor Toto Basketbol Süper Ligi NTV Spor 19:00 Astra Group Sakarya Büyükşehir Belediyespor - Bursaspor Durmazlar Türkiye Basketbol 1. Ligi Play-Off Final Grubu TRT Türk 19:00 Fenerbahçe - Yakın Doğu Üniversitesi Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Play-off Final 3. Maç TRT Spor   13 MAYIS 2017 CUMARTESİ       13:00 Formula E Sıralama Turları - Monaco NTV Spor 14:30 Manchester City - Leicester City İngiltere Premier Lig İdman TV 17:00 Formula E Monaco NTV Spor 17:00 Nesine.com Eskişehir Basket - Acıbadem Üniversitesi Türkiye Basketbol 1. Ligi Play-Off Final Grubu TRT Türk 19:00 Zulte Waregem - Oostende Belçika Pro League NTV Spor 20:00   TMVFL Türk...

09-10-11 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı

09-10-11 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı |  görsel 1
  09 MAYIS 2017 SALI       19:00 Yakındoğu Üniversitesi - Fenerbahçe Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Play-off Final 2. Maç TRT Spor 21:45 Juventus - Monaco UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final 2. Maç TRT 1   10 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA       20:00 Anadolu Efes - Fenerbahçe Spor Toto Basketbol Süper Ligi NTV Spor 21:45 Atletico Madrid - Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final 2. Maç İdman TV   11 MAYIS 2017 PERŞEMBE       22:05 Manchester United - Celta Vigo UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 2. Maç İdman TV 22:05 Lyon - Ajax UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 2. Maç TRT 1 Etiketler: 09-10-11 Mayıs 2017, A Spor, A2, Ajax, Almanya, Almanya DFB Kupası, Amerika Açık, Arena Sport 3, Arnavutluk, Aston Villa, ATP World Tour, ATV, Avusturya, AZTV, Çek Cumhuriyeti, Çin Süper Ligi, çeyrek final, Basketbol Süper Ligi, bayanlar, Belçika, Belçika Pro League, Belçika Pro Lig, BJK TV, Brezilya, BT Sport Europe, Bundesliga, Canlı Maç İzle, Canlı İzle, CBC Sport, Celta Vigo, Danimarka, Denizlispor, Eredivisie, Eurocup, Eurosport 1, Eurosport 2, FA Cup, Fenerbahçe, FIFA 2018 Dünya Kupası Elemeleri, final, Finlandiya, FIVB Dünya Grand Prix, FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası, Formula 1, Fransa, Fransa Lig Kupası, Galatasaray, Galatasaray Odeaban...

05-06-07-08 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı

05-06-07-08 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı |  görsel 1
  05 MAYIS 2017 CUMA       21:30 Charleroi - Club Brugge  Belçika Pro League NTV Spor 22:00 West Ham United - Tottenham İngiltere Premier Lig İdman TV   06 MAYIS 2017 CUMARTESİ       12:00   Avrupa Karate Şampiyonası - Kocaeli NTV Spor 14:30 Manchester City - Crystal Palace  İngiltere Premier Lig İdman TV 16:00 Demir İnşaat Büyükçekmece - Darüşşafaka Doğuş Spor Toto Basketbol Süper Ligi NTV Spor 16:30 Borussia Dortmund - Hoffenheim Bundesliga İdman TV 18:00   Avrupa Karate Şampiyonası - Kocaeli   NTV Spor 18:30 Denizlispor - Eskişehirspor  TFF 1. Lig TRT Spor 19:30 Barcelona - Villarreal La Liga İdman TV 20:00   Avrupa Güreş Şampiyonası - Sırbistan   TRT Türk 21:45 Granada - Real Madrid La Liga İdman TV   07 MAYIS 2017 PAZAR       12:00   Avrupa Karate Şampiyonası - Kocaeli   NTV Spor 13:30 Sivasspor - Bandırmaspor TFF 1. Lig TRT Spor 15:30 Liverpool - Southampton ...

02-03-04 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı

02-03-04 Mayıs 2017 Canlı Maç Programı |  görsel 1
  02 MAYIS 2017 SALI       16:00 Ümraniyespor - Denizlispor TFF 1. Lig TRT Spor 18:00 Yakındoğu Üniversitesi - Beşiktaş Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Play-off Yarı Final TRT Türk 18:00 Galatasaray - Fenerbahçe Vestel Venus Sultanlar Ligi Play-Off Final 3. Maç NTV Spor 18:30 Eskişehirspor - Samsunspor TFF 1. Lig TRT Spor 18:30 Giresunspor - Mersin İdmanyurdu TFF 1. Lig TRT Avaz 21:00 Olympiakos - Anadolu Efes THY Euroleague Play-off Çeyrek Final 5. Maç TRT Spor 21:45 Real Madrid - Atletico Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1. Maç TRT 1   03 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA       16:00 Göztepe - Sivasspor TFF 1. Lig TRT Spor 16:00 Bandırmaspor - Evkur Yeni Malatyaspor TFF 1. Lig TRT Avaz 17:30 Şanlıurfaspor - Balıkesirspor TFF 1. Lig TRT Türk 18:30 Elazığspor - Gaziantep BŞB TFF 1. Lig TRT Spor 19:00 Trabzonspor Medical Park - Fenerbahçe Spor Toto Basketbol Süper Ligi NTV Spor 19:45 Ajax - Lyon UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 1. Maç İdman TV 21:00 Dar&uu...